FOTOGRAF ŚLUBNY W KILKU SŁOWACH O SOBIE...


Witam. Jako, że odwiedziliście moją stronę, pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Marcin Sałagacki, jestem fotografem, dzięki czemu mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwym człowiekiem, bo kocham to co robię.
Jestem samoukiem, co pozwala mi szukać wciąż nowych rozwiązań, nowych dróg doskonalenia i bez końca się uczyć, tak by nie poczuć się spełnionym, bo człowiek spełniony nie musi stawiać sobie nowych celów, a ja chcę, bo wierzę, że zawsze można być lepszym, niż się jest w danym momencie.

Fotografia ślubna daje mi ogromną satysfakcję, ponieważ mogę pracować tam gdzie dużo się dzieje, otoczony ludźmi, których przepełnia radość i bezmiar emocji, a najważniejsze, że efektami pracy mogę podarować radość Parze Młodej w postaci unikalnej pamiątki.

Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem i nie gasnącym pragnieniem poszerzania swej wiedzy i umiejętności wypracowałem swój własny styl pracy, którego najistotniejszą wg mnie cechą jest bycie niewidocznym dla uczestników wydarzenia, dzięki czemu mogę zatrzymywać chwile takimi jakimi są, prawdziwymi, spontanicznymi, bez odwracania i skupiania uwagi na sobie. Z wyłączeniem charakteru pracy, jaki np stawia plener ślubny, staram się unikać kadrów sztucznych i ustawianych.

Reportaż ślubny to wyłapanie i zatrzymanie ulotnych sekund, które już nigdy się nie powtórzą, a które potrafią zmieścić w sobie długą opowieść.
  • Marcin Sałagacki – Fotograf Ślubny